Sininen fontti ei NÄY !

Ainoa oikea on MUSTA !!
4129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kyllä tämä pöytäkoneessa vielä menettelee kun on TFT-näytöt.
palvelimella on vanha putkinäyttö ja sillä kyllä on melko näkymätöntä tuo vaaleansinisenturkoosi.
noh, ei se nyt palvelin varsinaisesti surffaamista varten olekaan :)

>>Väärinkäytön välttämiseksi useiden viestien lähettämistä lyhyen ajan sisällä on rajoitettu.>>
no anteeksi, rakas forumin softa että kirjoitin liian nopeasti. pitää nyt sitten ajankuluksi kirjoitella tässä jotain muutakin vielä. jääkaapissa olis pari makkaraa jotka vois laittaa uuniin lämpenemään. sitten vois syödä ne ja vähän hapankaalia ja käydä veskissä. jokohan nyt saan lähettää viestin?

Äänestä

jos vaikka sais näköös jotain tolkkua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


EI ! kirjoitti:

Ainoa oikea on MUSTA !!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu