Tämä..

juttu alkaa jo rulaamaan.Sivut päivittyy ja kotoisaltakin alkaa tuntumaan..:)

Jokos te alatte tottumaan tähän? :)


Tää Vista ku vaan viel toimis...Pitää monta kertaa tulla uudestaan ja aloittaa kaikki alusta.Miksiköhän tää ongelma on vaan täällä Suomi24 sivuilla...:(

20

218

    Vastaukset 20

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ...kirjoitusajat päivittyi välillä ihan ok mutta sit alkoi taas tökkimään. Toivotaan että nyt pelittää oikeesti.

      • Mut hyvä ku näinkin äkkiä sit laittoivat tän..:)


    • myös keskeneräinen. Paha kahdella keskeneräisellä tehdä yhtäkään hyvää...tiedä sitten..

      En ole tottunut vielä, mutta kyllä kait se tästä lähtee:)

      • se Tinttivintti siitä lähtee..;)

        Olen muutes kuullut usein moitittavan tätä Vistaa..Hitto,ku sattu oleen täs ku kone ostettiin..:/


    • Pörrääjä

      kun päivittyminen on saatu kuntoon. Näyttivät lupailevan kaipaamani seuraava/edellinen toiminnonkin takaisin :) Kossusen ansiosta ei ole häiritseviä mainoksiakaan enää häiritsemässä, joten suht hyvältä näyttää :)

      • Ansioni asian tiimoilta ovat vähäiset. Sen sijaan voimme kiittää Wladimir Palantia oikke hyödyllisestä koodinpätkästä. Antakaamme hänelle arvostusta. *arvostaa* ;)


      • Pörrääjä
        Kossunen kirjoitti:

        Ansioni asian tiimoilta ovat vähäiset. Sen sijaan voimme kiittää Wladimir Palantia oikke hyödyllisestä koodinpätkästä. Antakaamme hänelle arvostusta. *arvostaa* ;)

        hyötyä mulle olisi ollut hänen koodinpätkästään, ellei sitä olisi joku mun koneelle osannut rukata ;)
        Täällä aurinko paistaa ja vettä sattaa, taitaa olla kesä :)


      • Kossunen kirjoitti:

        Ansioni asian tiimoilta ovat vähäiset. Sen sijaan voimme kiittää Wladimir Palantia oikke hyödyllisestä koodinpätkästä. Antakaamme hänelle arvostusta. *arvostaa* ;)

        sinulle, ei meitsikään olis mitään tiennyt Wladimirin hienosta työstä ellet olisi kertonut. Kiitos vielä kerran.


      • mainoksia te meinaatte,ku ei tässä ole ollut mitään isompia mainosriesoja..Tos sivulla on vaa yks pieni,eikä se häiritte ku ei kato sitä..:)


      • tää ny tästä lutviutuu...:)) Minäkin palstahimottaja sain puoli elämää takasin..:DDDD


    • tähän alkaa tottumaan, ja toiminnot näyttävät paranevan päivä päivältä :)

      • Et sitten sinäkään häivy minnekkään.;)


    • Puhurix

      on vaikea tottua tähän, niinku kaikkiin muutoksiin. Ei ole oikein kiinnostanu nyt koko palstakirjoittelu. Toisaalta ei olis oikeen ehtinykkään.

      • tähänkin näyttää tottuvan, ja nyt kun on saanut nuo kaikki mainokset ympäriltä pois näkyvistä, kirjoitusalusta on selkeytynyt huomattavasti. Toivottavasti sullekin tulisi aikaa kirjoitella. Itselläni jotkut päivät on sellaisia ettei ehdi ja toisinaan taas on aikaa enemmän.


      • Puhurix
        TaikisN kirjoitti:

        tähänkin näyttää tottuvan, ja nyt kun on saanut nuo kaikki mainokset ympäriltä pois näkyvistä, kirjoitusalusta on selkeytynyt huomattavasti. Toivottavasti sullekin tulisi aikaa kirjoitella. Itselläni jotkut päivät on sellaisia ettei ehdi ja toisinaan taas on aikaa enemmän.

        yritän taas ehtiä. Nyt taas pitää lähteä töihin ja taitaa mennä aika myöhäseen tänäänkin. Taas täytyy muistaa olla kiitollinen, että on töitä!


      • sinäkin totut..Mulla kans alkuun tökkäs tää tosi paljon...Tuntu,et kaikki meni pilalle..:)


    • Avaus, johon viimeksi vastattu, menee listan ensimmäiseksi. Ei pääse hyvät aiheet varkain siirtymään piiloon kakkossivulle!

      • onkin tosi hyvä systeemi..Tajuaa ne sentäs jotain positiivistaki tehä..:))


    • Adria

      Kait tähän tottuu. Sitä vaan, et miksi pitää kiipee perse edellä kuorittuun mäntyyn, kuten tässä eniromaisessa tapauksessa.

      • siks,ku ne..ainaski yhen kirjotuksen perusteella uskalsivat tehdä jotain..Se oli heille varmaan jännää..:)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 134
      1712
    2. Naisten liian suuret vaatimukset?

      Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta
      Sinkut
      215
      1110
    3. Johanna Tukiainen oli seonut ja hyökännyt ystävänsä kimppuun.

      Ollut suora lähetys ja repinyt hiuksista ystäväänsä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      171
      805
    4. Olen Aito Narsisti

      Kysykää mitä haluatte liittyen tähän aiheeseen. Joitain kokemuksiani asiaan liittyen voin harkintani mukaan jakaa.
      Sinkut
      258
      612
    5. 33
      561
    6. Outo liikkuja

      Tämä tyyppi josta kirjoitettiin Ähtärin Ilmoitustaululla. Joka yritti varastaa auton meijeritieltä. Hän liikkui koulut
      Ähtäri
      11
      524
    7. Mara puhuu narsuista

      Eikö toi ämmä itse ole suurin sellainen?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      187
      519
    8. PÄIVÄN KYSYMYS

      Haluatko SINÄ afkaani-muslimin ministeriksi?
      Kajaani
      205
      507
    9. Onko tämä meidän yhteys

      Vähän liian vaikeaa? Joskus voimakkaatkaan tunteet ei riitä.
      Ikävä
      41
      456
    10. Iso käsi pormestarille hyvin hoidetusta työstä

      Puolangan kunta on siistinyt Paljakan rinteitä kesän aikana – yksi keskeneräinen lakiasia hidastaa vielä rinnekeskuksen
      Puolanka
      18
      433
    Aihe