Kamoon, nää jätkät jotkat paahtaa itteään solariumissa (eivätkä oo mitään kilpailijoita), aukaiskaa joskus silmänne ja HERÄTKÄÄ!
Näytätte nimittäin todella naurettavilta sen rusketuksen kanssa. Ihan pelleiltä suoraan sanottuna. Ei voi olla nauramatta selän takana, sori vaan.
Näytätte nimittäin todella naurettavilta sen rusketuksen kanssa. Ihan pelleiltä suoraan sanottuna. Ei voi olla nauramatta selän takana, sori vaan.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Tarkoitustasi en tiedä.
Omalla junnullani oli pirun paha akne, myös selässä.
Uniasun paita liimaantui yön aikana kiinni selkään.
Rakensin kotisolariumin.
8 * 150W.
Sen lisäksi otimme lekurin mitoittaman vitskukuurin.
Homma hoitui.
Pimeänä vuodenaikana, jos todella haluaa hienosäätää kuntoaan ja saada treeneistä kaiken irti, voi hyvinkin varmistella aineenvaihduntaansa solariumissa.
Esteettinen puoli on jokaisen oma asia!!!!!
Naurettavuus syntyy naurajan korvien välissä!
Kaikki ei halua viettää aikaansa siellä rannalla kynäniskapuuheimipojujen seass. Ei siellä solkussa tartte käydä kuin se 5-8krt niin saa hyvän pohjavärin. Näyttää lihaksetkin paremmalta kun saa valkoisen valaan värin pois. Suurin osa naisista tykkää myös ruskettuneista hyväkroppasista miehistä. ;) Rahallisesti pieni sijoitus, jos ei "ota aurinkoa" ja haluaa näyttää pikkaisen paremmalta kesällä. Talvella tuo on aivan turhaa. Antaa jokaisen tehdä niin kuin haluaa.
Naurettavia selityksiä. Mutta siitä vaan, se vanhentaa.
Samaa mieltä aloittajan kanssa. Solariumpellet on ihan akkoja vittu tosi bodari tarvii mitään homosolariumia et lihakset näkyis. Lisää reeniä perkele!