Niuvan karkurille Pidä hyvää lomaa pitkään

Jos poliisikoira tulee kylään ruoki kärsi rakasta ja kesytä.
Siitä saat ikuisen ystävän.

Eikun hyvää lomaa 20 vuotta.
2122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

somalikakaran väitettyyn tönäisyyn ja siksi se vankimielisairalasta karannut on vielä vapaalla. Mitä vittua vankimielisairaalassa oleva tekee lomalla?

Äänestä
  • Viiden vuoden kokemus.

    Pitänee tuolta mein kampista vähän jorista.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


EX Niuva Pot kirjoitti:

Jos poliisikoira tulee kylään ruoki kärsi rakasta ja kesytä.
Siitä saat ikuisen ystävän.

Eikun hyvää lomaa 20 vuotta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu