No niin.

Nyt voin sanoe että kaikki uskovaiset jotka jäivät maan päälle palvovat epäjumalaa ja ovat saatanan airuita.
574
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei kyllä ainakaan meidän työpaikalta kukaan lennähtänyt taivaisiin. Taitaa olla epäjumalanpalvojia kaikki tyynni.

Äänestä

Olisi äärimmäisen positiivista jos kaikki äärihihhulit ihan lahkoista riippumatta oltaisi oikeasti tempaistu jonnekin mielestään parempaan paikkaan. Tapelkoon siellä keskenään sekaantumatta tavisten elämään. ;)

Oliko se Randi Foundation joka oli julkaissut kirjan suurimmista ja odotetuimmista maailmanlopun ennustuksista ajanlaskumme alusta tähän päivään laskien? Yli neljäsataa...

Äänestä

harhoihin uskoisi? :D

Äänestä
  • Siitä kun Ateistit eivät usko hihhuleiden harhaan taas meni yksi profetoitu ylöstempaus päivä ohi ja sitten hihhulit puhuvat jostain "Ateisteje harhasta"

    Hä hä hää... synnytikö ihan ilman aivoja vai ottiko joku sen päästäsi pois myöhemmin? :D

    Äänestä

  • NineStar kirjoitti:

    Siitä kun Ateistit eivät usko hihhuleiden harhaan taas meni yksi profetoitu ylöstempaus päivä ohi ja sitten hihhulit puhuvat jostain "Ateisteje harhasta"

    Hä hä hää... synnytikö ihan ilman aivoja vai ottiko joku sen päästäsi pois myöhemmin? :D

    Uskovien ei tarvitse jankuttaa siitä yötä päivää jos jotkut ateistit uskovat harhoihinsa :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


NineStar kirjoitti:

Nyt voin sanoe että kaikki uskovaiset jotka jäivät maan päälle palvovat epäjumalaa ja ovat saatanan airuita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu