Kun Santi aina höpöttää että se niiden taverna oli Diegon ja Santin isän. Mut kun ne jossain jaksossa ajo niitte lapsuudenkodille, eli Madridista jonnekin huitsin korpeen. Ajoks sitte Diegon ja Santin isä joskus aikoinaan (silloin kun S ja D ois ollu lapsia) aina Madridiin asti tavernatöihin?
Siis taverna on Madridissa, lapsuudenkoti jossain korvessa, ja isä työskenteli tavernassa vaikka asuikin siellä korvessa.
Toivottavasti tajusitte :o)
Ristiriita sarjassa tai vaan päässäni
Aleksi
2
555
Vastaukset
- Jonttu1991
Serranon perheessä ja ylipäätänsä muissakin sarjoissa voi ja on esiintynyt tämmöisiä pieniä ristiriitoja, joiden kohdilla ei olla tarpeeksi funtsittu. Mielestäni olet aivan oikeassa tässä asiassa ja taisit juuri löytää yhden ristiriidan, mitä monetkaan katsojat eivät ole huomanneet. Eiväthän käsikirjoittajatkaan ole muutakuin ihmisiä ja erehtyminen on inhimillistä.
- vierailijatar
perhe muutti Madridiin kun Diego ja Santi olivat esimerkiksi teini-ikäisiä ja jos isä silloin alkoi pitää tavernaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 73893
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104768- 51707
- 39664
- 49634
- 44630
- 31629
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?34577- 50560
- 37506