Yksi rengas on kulunut

Ostin auton ja yksi rengas (kuljettajan kohdalla) oli kulunnut enemmän kuin muut.

Eli:
vasen edessä 4mm
vasen ja oikea takana > 5mm

Voiko olla jotain vakava?
Renkaat olivat tosi vanhoja, täynnä halkeamia, jne.. varmasti 10 vuotta vanhoja.
1194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

menet vain rengaskauppaan ja ostat 4 uutta rengasta. Entinen omistaja korjasi käyttökelpoiset talteen ja laittoi "myyntirenkaat" alle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


enemmän kuin muut kirjoitti:

Ostin auton ja yksi rengas (kuljettajan kohdalla) oli kulunnut enemmän kuin muut.

Eli:
vasen edessä 4mm
vasen ja oikea takana > 5mm

Voiko olla jotain vakava?
Renkaat olivat tosi vanhoja, täynnä halkeamia, jne.. varmasti 10 vuotta vanhoja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu