ja ruumiskin ja lentolipputkin täysin vahingoittumattomia.
Jotenkin tää alkaa muistutaa WTC tuhoa.
Jotenkin tää alkaa muistutaa WTC tuhoa.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/200906060195949_ul.shtml
obaman "yes we can" operaatio ja seuraako tätä jotain ei näin vaatimatonta?
Pitäisi aina pulveroitua atomeiksi?
Koita tätä ihan kotonasi.
Valele bensalla kämppä ja tuikkaa tuleen. Mene tutkimaan palon jälkeen ja yllätyt kuinka paljon tavaroita on vielä täysin vahingoittumattomina! Myös niitä jotka palaa iloisella liekillä normaalisti.
Lento-onnettomuuksista kautta historian on jäänyt aina jotain ehjäksi. Ja sulla muutenkin tuntuu olevan toi päättäminen vaikeaa. Ensin on kamalan mahdoton asia että koko kone katoaa jälkiä jättämättä; sitten kun jälkiä alkaa löytymään yhtäkkiä mieli muuttuu ja ne jäljet onkin mahdottomia?
Koita nyt helvetissä jo päättää kumpaa haluat!
kanssa voi käydä järkevää keskustelua. On havainto mikä tahansa, nin se käännetään salaliittoa tukevaksi. Osia ei löydy. ...Salaliitto. Osia alkaa löytymään...Salaliitto. Ei järjen hippua perusteluissa, mutta varmuus 110 %.
Pelkkä lentolippu, paperinen voi kellua atlantin aalloilla joiden korkeus on jotain metreissä.
Millä härvelillä se on löydetty, kenen nimi.
Kelluuko metallipala, en usko. ollaan senverran plutattu järvenrannalla jäitten lähdön aikaan että jotain muistan pellinpalsta.
No hukkumalla kuollut kissa kyllä oli paisunut ja pallonmuotoinen.
En usko salöaliittoon muuta kuin siltä osin että haluavat peitellä huolimattomuuttaan koneen osien tarkastuksessa.
Sehän on tarkaa hommaa kun kirppujen n^^^^î
Kuin alat kommentoimaan.
Lippu löytyi salkusta/laukusta joka kellui.