Alex Jonesin vieraana Ron Paul

Ron Paul on The Alex Jones Show 1/2" Prepare!!"

http://www.youtube.com/watch?v=uqN2EKuXX2g
2114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jutkuhuijareita älkää vaan luottako.

Äänestä

nykyine talo häl ei oo ku puolenmiljoonan mökki ni eihä se siinä ilkee asuu, liekkö raukalla ees viel uima allasta :)

alexi on ihan tavallinen rahankerääjä niiku muutki kulttijohtajat ja huuhaan myyjät ..
toi kuuluu olennaisena osana jenkkikulttuuriin toi humpuukimaakarit.. eli otetaan pätäkkä "hyväuskosilta".. esim kaikki ns "rednekit" hurahtaa aina noihin.. varsinkin jos mainittee sanan ase ja pyssy ^^

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Obama = New World Order kirjoitti:

Ron Paul on The Alex Jones Show 1/2" Prepare!!"

http://www.youtube.com/watch?v=uqN2EKuXX2g

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu