onko toimitusta sieltä päin suomen maahan?
liverpoolista
auton tuojaa suomeen
5504
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 22 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 22 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Siis siirrät autosi vaikka itärannikolle satamaan Hulliin ja sieltä laivaan. Laivoja kulki kaksi vuotta sitten useita viikossa - ja näyttäis kulkevan edelleen.
Kopio Finnlinesin sivuilta:
Lastaus Purkaminen Lähtö Saapuminen Muuta
Immingham Suomi, Helsinki Ti 19:00 Ma 16:00
Immingham Suomi, Rauma Ti 19:00 Ke 16:00 transit time 8 days
Hull Suomi, Helsinki La 20:00 Ti 09:00
Hull Suomi, Kotka La 20:00 Ke 06:00
Onko asiallinen kauppa,eikä mikään nigerialaiskusetus?Moni vaan noihin tuntuu haksahtavan ja täältä vielä neuvoja kyselevän,,
Nimimerkki:miten saan autoni nigeriaan?
Se on vaan sillä lailla että tämä on oikeasti tosi juttu.
et kyl ihan oikeesti kannatta tuora ko rattrikii on "oikeel" puolel. ja erikoinen urheilukärry kysees.
Tai siis valokuviot on väärinpäin, kun on epäsymmetriset lähivalot vasemmanpuoleiseen liikenteeseen.
Ratti saa jäädä oikeelle, mut lähivalot on vaihdettava oikeanpuoleiseen liikenteeseen tarkoitetuiks jos meinaa rekisteröidä Suomeen. Noh, ei liene mahdoton ongelma.