Kyllästyikö Korhonen syntipukkina oloon?

Sellaista voi sattua..
670
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Jäbä on alkanut selittämään ny!

Se kertoo jo jotaan.


:D

Äänestä
  • Se kertoo Jäbän rakkaudesta Vanhaseen.

    Äänestä

  • näin on kirjoitti:

    Se kertoo Jäbän rakkaudesta Vanhaseen.

    ...koska Jäbä on aina sorrettujen ja heikkojen puolella sortajia vastaan.

    Äänestä

Korhonen pitäisi heittää mäkeen meidän puolueen mainetta pialaamasta!

Äänestä
  • joka sietäisi edes viikon neiti Vanhasta?

    Äänestä

  • sitten kaveri kirjoitti:

    joka sietäisi edes viikon neiti Vanhasta?

    enää ei tarvitse/kannata ylläpitää kepulaisia valeita

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lahden MM... kirjoitti:

Sellaista voi sattua..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu