Ihmisen paras ystävä on älykäs.......

6167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

täysin samaa mieltä , vaikka on ne kisut kyllä suloisia ;)

Äänestä

Ihminen*

Äänestä

pera makasi kerran telkkarin päällä ja sohi käpälällään kuvaruudun formula-autoja. se jos mikä on älykkyyden merkki :-)

Äänestä
  • suistokissa?

    Äänestä

  • old_profile_49727 kirjoitti:

    suistokissa?

    kaksi taisi suistua ja se jatkoi vaan :-)

    Äänestä

on kyllä aika tampio välillä.;D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


LaardiBee kirjoitti:

koira. 8¤]

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1700770

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu