kaikille TAPANI KANSAN faneille ja kuuntelijoille seka myös TAPANILLE itselleen.
meitä jotka eivät pääse juhannuksena katsomaan tapsaa hemmotellaan kuitenkin television kautta sillä sieltähän tulee juhannuspäivänä tapsan 40 vuotis konsertti. tosin uusintana mutta hyvä se on silti. minäkin kävin sen katsomassa livena kahdesti
juhannusterveiset
4
274
Vastaukset
- OK.
Hauskaa Juhannusta sinulle myös Melina ! Lauantaina on luvannut ainakin tännepäin vesisadetta, mutta päivä sujuu silti rattoisasti Tapsan konsertttia katsellessa ja kuunnellessa telkkarista.
- Gilla*
Tapsalle tunnelmallista ja mukavaa juhannusta keikkojen merkeissä. Muille myös hyvää juhannusta. Minäkään en nyt tänä juhannuksena pääse Tapanin keikalle, mutta hieno homma, kun Tapsan esiintymistä voi seurata sitten edes TV:stä.
Kiitti melina ja sulle kans oikein hyvää juhannusta ! :D Mulla jää nyt tällä kertaa Tapsan juhannuskeikka väliin, mut parin viikon päästä olen menossa taas Riutanharjulle :D
Kiva kun se Tapsan 40-vuotis juhlakonsertti tulee televisiosta. Se tuo piristystä juhannukseen.- pellle123
vanhan pieruin vanhasta konsertista,joka ei edes oltu myyty kuion 40%sti.Olin itse paikalla.Tyypillistä artistin kamaa.
mua oikeesti jäi harmittamaan se 'suuruudenhulluus',kun luultiin (vai luuliko Tapsa edes itse),että lehterit täytyisivät?sivukatsomoita ei edes otettu käyttöön,toisin kuin Hectorinnkonsertissa.
Olis kannattanut varmaan varata pienempi areena,konsertti ei kuitenkaan ollut niin hyvä,etteikö vaikkapa kulttuuritalo olis riittänyt.
No ,artisti on artisti,mutta diivailuun ei kuitenkaan ole varaa,ainakaan Tapsalla,ymmärrän hyvin jos Loiri diivailee,sillä on oikeesti varaa,Tapsalla ei.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its4088965Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1853483- 201938
- 801217
- 271085
- 751080
Sylikkäin.
Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta641041Eemeli Peltosen viimeinen postaus Facebookissa!
"Olen ollut kevätistuntokauden viimeisillä viikoilla paljon poissa eduskuntatyöstä. Sain toukokuussa hyvää hoitoa HUSiss791035- 551003
- 65940