Viron duunarit ne vaan jaksaa.

ihan saatanan kiva kuunnella näin juhannusaattona kun naapuritontilla jaksetaan painaa pitkää päivää
394
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No, sehän on vasta ensi viikolla. Ehkä he sitten lähtevät juhannuksenviettoon?

Äänestä

Ei ole kännihörhöt mesomassa, kun kaikki on painuneet jonnekin pöpelikköön.

Äänestä

tampereella ainakin pyynikin uimahallin vieressä oli vielä tunti sitten virolaisia rakennusmiehiä. onneksi en asu kerrostalossa, saattaisi hermo mennä kun aattona kolistetaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mä taas kirjoitti:

ihan saatanan kiva kuunnella näin juhannusaattona kun naapuritontilla jaksetaan painaa pitkää päivää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu