Illuminati ja pedofilia

Illuminatin suojeluksessa oleva kansainvälinen pedaritoiminta on saapunut Suomeen:

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1706439
7252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Voi vittu.

Missä mainittiin Illuminati?
Missä puhuttiin suojeluksesta?
Missä mainittiin pedarit?

Vahtoehdot ovat:

1. Alkoholisoitunut äiti jätti 3 -vuotiaan yksi rannalle!? sitten joku pasirakas ihimen aikoi ottaa lpasen huostaansa ja viedä poliisille

2. Lapsi yritettiin kaapata
- laitonta adoptiota varten
- elinten varastamista varten
-

Kuules nyt mulkku!

Nän vakavassa asiassa ei leikitä! Minulla on helvetin hyvä huumorintaju, mutta se loppuu just kun väkivalta, mielivalta tai minkä hyvänsä sorttinen hyväksikäyttö kohdistuu lapseen.

Näitä uutisa älä sotke lapsellisiin salkkari hörhöilyihisi!

Äänestä

  • Missä mainitaan alkoholisoitunut äiti?

    Jonkin sortin salaliitosta tässä on kyse, itsekkin sen myönsit: laiton adoptio, elinkauppa. Nämä mahdolliset vaihtoehdot on muuten sellaisia busineksiä että niitä ei ihan kolmen henkilön voimin pyöritetä.

    Äänestä

  • foliopuku kirjoitti:

    Missä mainitaan alkoholisoitunut äiti?

    Jonkin sortin salaliitosta tässä on kyse, itsekkin sen myönsit: laiton adoptio, elinkauppa. Nämä mahdolliset vaihtoehdot on muuten sellaisia busineksiä että niitä ei ihan kolmen henkilön voimin pyöritetä.

    Kuka jättää kolmivuotiaan yksin rannalle? Varsinkin kun mukanan oli äidin äiti. toinen olisi voinut huolehti kolmivuotiaasta kun toinen on vedessä isomman lapsen kanssa.

    Etelä-euroopassa asuneena tiedn kuina lapsirakasta "eurolatinot" ovat. Italialainen tai espanjalainen ihminen saattaisi hyvinkin ottaa yksin jätetyn pienen lapsen syliinsä ja viedä poliisille. Afrikan puolelta tulee ihan oiketa lastenryöstäjiä ja siksi mm. espmanjassa osataan olla varvaisia ja huolehtivaisia. Jospa lapsen syliin ottanut oli espanjalainen turisti. Äiti tietysti hätääntyi.


    Tällainen kuitenkin on ERITTÄIN VAKAVA ASIA!!!

    Äänestä

Millähän saatais tää tökkimisinto taltutettua?

Äänestä
  • Sanokaa joku sille että lopettaa tommosen ihan vaan omaksi iloksi toisen terveyden pilaamisen.

    Äänestä

  • Sillä on tarjolla erilaista ymmärrystä, tietoa, tekniikoita ja kokemusta, joista sielu voi ammentaa omaan käyttöönsä sen, mitä juuri tällä hetkellä tarvitsee, tai paremminkin mihin on itse valmis "tässä ja nyt".

    Käyttää niitä ilmeisesti parhaaksi katsomallaan tavalla?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


foliopuku kirjoitti:

Illuminatin suojeluksessa oleva kansainvälinen pedaritoiminta on saapunut Suomeen:

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1706439

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu