Obamageddon 09/09/09 !

Kaikki talousgurut ennustavat jo, että kesän lopussa, mitä ilmeisemmin 09/09/09, Britannian ja USA:n yhteiskunnat ja talousjärjestelmät luhistuvat ja alkaa Obamageddon kohti vuoden 2012 loppua!

http://pakalert.wordpress.com/2009/06/30/latest-headlines-300609-obamageddon-2012/
3282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mainita nimeltä muutaman noista "kaikista talousguruista"?

Äänestä

Tämä ei siis voi pitää paikkaansa siksi,että olikos se 9.9.2009,se vanha Gorba palaa sen Googinmaan (vai mikä se nyt olikaan?),johtoon ja unohtaa hyökkäyksen Suomeen,niin hän siinä sivussa hän Osaba bin Ladenin,jos hänet on ylensä jostain siihen mennessä on löydetty ja todettu myös eläväksi ja vapautettu kuten se Barabbas,vai mikä se nyt olikaan?,niin hänen kanssaan Gorba laittaa koko maailman talouden kuntoon!Mutta perustavoite Gorballa ja Googinmaalla on kuitenkin Suåmen osittainen miehittäminen perussyynä Suåmen todella mahtavat öljy-ja maakaasuvarat!!Tämä on totinen totuus!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


EEEIII ! kirjoitti:

Kaikki talousgurut ennustavat jo, että kesän lopussa, mitä ilmeisemmin 09/09/09, Britannian ja USA:n yhteiskunnat ja talousjärjestelmät luhistuvat ja alkaa Obamageddon kohti vuoden 2012 loppua!

http://pakalert.wordpress.com/2009/06/30/latest-headlines-300609-obamageddon-2012/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu