AMADEUS MAHTAVAA!!!!

VOITTI!!!!
6151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

jäi nyt iha oikeutetust toiseks' - näi o tosi !

Äänestä
  • Kilpailun selvästi Amadeukselle! Hän on tähti vaikka on nuori mutta se ääni niin ihana,luonnonlahjakkuus! Näin jännittäviä kisoja ei aiemmin ole ollut!

    Kerrassaan karismaattinen lahjakkuus!

    Äänestä

  • ratkaisi kirjoitti:

    Kilpailun selvästi Amadeukselle! Hän on tähti vaikka on nuori mutta se ääni niin ihana,luonnonlahjakkuus! Näin jännittäviä kisoja ei aiemmin ole ollut!

    Kerrassaan karismaattinen lahjakkuus!

    Meni oikealle tulkitsijalle kuninkuus!

    Äänestä

TÄMÄN -JA MONIEN MONIEN VIIME VUOSIEN PARAS KUNINGAS !!
AMADEUS, TOIVOTAN SINULLE PALJON ONNEA JA SIUNAUSTA TULEVALLE URALLESI.

OLET HIENO TULKITSIJA.

Äänestä
  • Toivon samaa AMADEUKSELLE!

    Enkä usko suosion "kihahtavan" päähän.Järkevän oloinen nuori mies!

    Äänestä


Kommentoi aloitusta


jeeeee... kirjoitti:

VOITTI!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu