Illuminatin entinen jäsen kertoo:

7318
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Eivät saa edes eroavia jäseniä pois päiviltä.

Tähän päivään mennessä jokaisessa itseään kunnioittavassa salaliitossa eroaminen onnistuu vain 6 jalan syvyyteen.

Herääkin kysymys miksi tällainen merkittävä ero, kenen etua se lopulta palveleekaan.

Äänestä
  • teille tietymättömille haastattelun jälkeen. Lukee tuossa videon postittajan kuvauksessa.

    Äänestä

  • Rubyo kirjoitti:

    teille tietymättömille haastattelun jälkeen. Lukee tuossa videon postittajan kuvauksessa.

    Eikö totta?

    Jäsen haluaa erota, hän puhaltaa pilliin; katoaa jäljettömiin.

    Tässä lukee "Hollywood" niin isolla että sokeakin näkee kiertoradalta asti.

    Äänestä

  • Siinä tapauksessa kirjoitti:

    Eikö totta?

    Jäsen haluaa erota, hän puhaltaa pilliin; katoaa jäljettömiin.

    Tässä lukee "Hollywood" niin isolla että sokeakin näkee kiertoradalta asti.

    tuosta sitten selvä. Voi olla hyvin tottakin.

    Äänestä

  • Rubyo kirjoitti:

    teille tietymättömille haastattelun jälkeen. Lukee tuossa videon postittajan kuvauksessa.

    Here is an excerpt from Svali’s writings about the planned worldwide financial collapse:

    All groups have goals, and the Illuminists are no exception. Money making is not their final goal – it is a means to an end. This end point, or goal, is no less than to rule the world. The Illuminati has a set plan similar to the Soviet Union’s previous “5- year” and “10-year ” plans. This is what the Illuminists themselves believe and teach their followers as gospel truth. Whether they will actually succeed is another matter altogether.

    The following is the Illuminist agenda at ALL levels of the Illuminati....

    Jatko löytyy täältä:

    http://svalispeaks.wordpress.com/2008/10/11/svali-is-alive-update-on-her-whereabouts/

    Äänestä

  • kertoo muka eronneina, entisinä jäseninä.

    Äänestä

  • Siinä tapauksessa kirjoitti:

    Eikö totta?

    Jäsen haluaa erota, hän puhaltaa pilliin; katoaa jäljettömiin.

    Tässä lukee "Hollywood" niin isolla että sokeakin näkee kiertoradalta asti.

    Jooskus kirjoirttelin vapaamuurari-nimimerkilllä, mutta mitä suotta sitä järjestöä tähän sotkemaan. Voihan aatetta edistää muutenkin. Tässäkin tapauksessa Hollywood suorastaan kihelmöitti mieltäni. Sokea, kiertoradalta... Ääähähäähää-hää! Keksinpäs.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Rubyo kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=MQJyPkSjuZE

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu