Onko totta että Päällikkö kiertää Suomea yhdistämässä uusnatsistisia liikkeitä, ja että vierailullaan Turkuun olisi tavannut Rotanturvan ja Komentelijan sekä erillisessä yhteydessä neohumanistisen salaseuran eli Plösöturvan ja Talonmiehen?
Entä Salon terroristisolu, liitetäänkö se uuden puolueen aseelliseksi taisteluosastoksi vai puhdistetaanko se rangaistuksena sottaamisesta?
Entä Salon terroristisolu, liitetäänkö se uuden puolueen aseelliseksi taisteluosastoksi vai puhdistetaanko se rangaistuksena sottaamisesta?
Vastaukset 3
Vanhimmat
http://keskustelu.suomi24.fi/node/8289910
Mustaloisruhtinas tietää ettei hän pääse ikinä eduskuntaan peräkylän paikallisrähjääjänä. Siksi hän käyttää hyväkseen reinojen valtakunnallista imua ja yrittää siksi päästä heidän vaalilistalleen. Koijari tietää että hän on ääniharava Lounais-Suomessa, joten hän voisi listan äänikuninkaana päästä jopa eduskuntaan. Älkää edes reinot menkö Jatsarin vallanahneeseen ansaan!!!!
laulussaan asian hyvin:
Älä luota tummaan mieheen sanoi mustalaisnainen ;)
Parempi jatsarien polkea paikallaan .. ja tunnustella hevosenaisaa Turun yössä ;)