Sinä komee MIES :)

Stadissa Stockalla.....katseemme kohtasivat enemmän kuin kerran,olen ihan säpinässä.......

BRUNETTE
42127
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

joka iltapäivällä kierteli stockalla ja bongasi bruneten. Kerropa tuntomerkkejä esim. minkä värinen paita tällä komistuksella oli :)

Äänestä
  • paitaa sortseissaan.

    Äänestä

  • Joku merkki sellainen....??? Oli tällä komeella miehellä!

    BRUNETTE

    Äänestä

  • BRUNETTE :)) kirjoitti:

    Joku merkki sellainen....??? Oli tällä komeella miehellä!

    BRUNETTE

    Mutta ei merkkipaita, vaan ihan perus musta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tänään iltapäivällä..... kirjoitti:

Stadissa Stockalla.....katseemme kohtasivat enemmän kuin kerran,olen ihan säpinässä.......

BRUNETTE

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu