9-vuotias kosautti

http://www.mtv3.fi/uutiset/rikos.shtml/arkistot/rikos/2009/07/920826

>>Autoa ajanut 9-vuotias nuorukainen oli päässyt omin voimin pois autosta, joka oli painunut pinnan alle. Kyydissä matkustajana ollut 21-vuotias kaveri ei ollut kuitenkaan päässyt autosta ulos.>>

tuossa täytyy olla joku panovihre?
370
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

oikein painettu, mutta vaan virhellisesti kirjoitettu.

Äänestä

Selkin tiellä tuli vastaan lapsia, jotka ajoivat jollain rata-ajoneuvoilla kovaa vauhtia yleisellä ja erittäin vaarallisen mutkaisella tiellä??? Oli aika hurjannäköistä. Onko se kepulaisille sallittua kansanperinnettä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jokeen.. kirjoitti:

http://www.mtv3.fi/uutiset/rikos.shtml/arkistot/rikos/2009/07/920826

>>Autoa ajanut 9-vuotias nuorukainen oli päässyt omin voimin pois autosta, joka oli painunut pinnan alle. Kyydissä matkustajana ollut 21-vuotias kaveri ei ollut kuitenkaan päässyt autosta ulos.>>

tuossa täytyy olla joku panovihre?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu