listatkaapa turhia

esimerkiksi sormilla viheltäminen ym...
13158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

että pystyn imemään niin monella pillillä mehua tms. mukista kuin suuhun mahtuu yhtä aikaa... tukehtumatta tai edes yskimättä, koko muki tyhjäksi.

On kuulemma vaikeeta, mun mielestä helppoa. Mulla on kai oikea tekniikka.

Äänestä
  • siihen monet meinaavat tukehtua.

    Äänestä

verkonpauloittaminen...en ole verkoilla pyytänyt, kun isän kanssa pikkupoikana, vaikka muuten tulee kalasteltua kaikelaista.;)

Äänestä

..ei ole mikään turha taito. Mieluumin sitä vislaa kuin huutaa jonkun huomion saadakseen.

Äänestä

masturbointi on aika turhaa.

Äänestä
  • niin se on kuin kävis vieraissa? ;DD

    Äänestä

panis tähän alkuun semmoosen tairon, kun lukeminen...

ja

loppuun semmoosen tairon, kun kirjoottaminen...

Äänestä
  • sikspä mie en ookkaan koskaan olluu kouluus ja nytkiin oon jatketullaaa kesälomallaaa, vaik mie hevosmies ookki...

    Äänestä

  • Arviii kirjoitti:

    sikspä mie en ookkaan koskaan olluu kouluus ja nytkiin oon jatketullaaa kesälomallaaa, vaik mie hevosmies ookki...

    Jo vain...

    Rasti ruutuun totoloissa.

    Numerot saa lappuihin, kun tekee saman, mikä voilokissa sattuu olemaan...kunhan saa sen oikeaan lähtöön.

    Kirjoittaminen on aina ollut yliarvostettua.

    Jaa niin se turhin...vääriin numeroihin soittelu.

    Äänestä

  • Heh... kirjoitti:

    Jo vain...

    Rasti ruutuun totoloissa.

    Numerot saa lappuihin, kun tekee saman, mikä voilokissa sattuu olemaan...kunhan saa sen oikeaan lähtöön.

    Kirjoittaminen on aina ollut yliarvostettua.

    Jaa niin se turhin...vääriin numeroihin soittelu.

    hevosen nimii on muuten Rallin Kuiskaus ja ja se onkiii hyvä orii, mut nyt se onnn kesälaitumellaaa.;)

    Äänestä

mulla ainakin täysin turhaa.

Äänestä
  • On turha :DDD

    Äänestä

  • Möhkyrä kirjoitti:

    On turha :DDD

    siis?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


taitoja kirjoitti:

esimerkiksi sormilla viheltäminen ym...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu