mikä on tietääkseni hyvä asia,euroopassa yritetään kieltää äärioikeitolaiset liikkeet rasistisina mitä ne eivät ole,he puolustava vain omaansa eli ovat isänmaallisia.
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2009081210071170_ul.shtml
Huomatkaa miten uutinen kertoo äärioikeiston olevan syyllisiä Oklahoman pommiiskuun vaikka kys oli yksi tärähtänyt yksilö,eikö tämä ole juuri sitä yleistämistä??
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2009081210071170_ul.shtml
Huomatkaa miten uutinen kertoo äärioikeiston olevan syyllisiä Oklahoman pommiiskuun vaikka kys oli yksi tärähtänyt yksilö,eikö tämä ole juuri sitä yleistämistä??
Vastaukset 11
Vanhimmat
siihen on maahanmuuttajat,lienee tarkoituksellista??
on aina syynä.
Mikä vittu siinä on rasistista jos vastustaa maahanmuuttoa, ei vittu sentään.
Miksi ihmiset edes miettii sitä rasistisena, meillä on oikeus olla huolissaan maastamme ja hyvinvoinnista.
Nyt kun maatamme raiskataan niin voimme mekin alkaa hieman nostamaan päätämme ja kertoa mielipiteemme, eikö?
vietävä lääkäriin ja lääkärin todettava vammat joita on raiskauksessa saanut.
tehtäväksi jäänee olla löytämättä raiskaaj(i)a.
pommi-iskun toteutti samat tahot, jotka murhasivat Kennedyn ja suorittivat WTC-iskun. Timothy McVein oli vain uhri.
taas katselemaan sinne Libanonin naapuriin??
sivut!
http://www.atheists.org/
kissa se jakkua Benille ompeli,ei ateisteilla ole mitään syytä moiseen,mutta koukkunokilla on.
ja kaasukammiot käyttöön ja jokainen vähänkin toisinajatteleva suljetaan leirille. Niinkö? Ajattele nyt mitä suollat tänne!
Missä niin väitettiin?
Se riittää, että rikoksia tehtaileva rotu ja uskonto karsitaan maahantulijoista pois.
http://www.sci.fi/~draxl/Suhteellinen_rikollisuus_Ruotsissa_ja_Suomessa_Suomi=1_v2.png
Rikostilastoista nähdään suoraan, keitä kansa tänne haluaa, keitä ei.
Toki vielä parempi on, jos karsinnassa otetaan huomioon myös älykkyystilastot.
http://en.wikipedia.org/wiki/IQ_and_Global_Inequality