voiko kuumuuteen kuolla autossa?

ei ilmastointia tullut otettua autoon...
2207
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eiköhän sen infarkti tule vasta siinä vaiheessa kun yrität tarjota ilmastoimatonta autoa vaihdossa parin kolmen vuoden kuluttua ja kuulet mitä siitä maksetaan.

Tai ehkä pumppu pettää vasta sitten kun vaihttarjouksen hylättyäsi (sillä olisi saanut perhepizzan lounasaikaan) olet yrittänyt puolentoista vuoden ajan turhaan myydä itse pihan perällä homehtuvaa autoa ja trokaat sen lopulta mannelle kebabista.

Äänestä

öööööööööööö.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eiilmastointiatartte kirjoitti:

ei ilmastointia tullut otettua autoon...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu