Hyvä Siwa!

Kiitos tuesta kunnon puolueelle.
5110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Lidl ja Siwa ovat ainoat valinnat, ostos jälkimmäisestä kaiken lisäksi tukee suomalaisia työläisiä ja työttömiä porvareiden mielivallalta. K-kaupoissa en käy koskaan.

Äänestä
  • ilmaiseksi meillekin, ja K-kaupoissa tuli myös asioitua usein.
    No sitten ne PLUSSA-nerot keksivät vaatia 500 vai peräti 600 euron vuosittaisia ostoja lehden saamiseksi.
    Lopetin asioinnit keskolaisissa putiikeissa.
    Hävisivät kyllä enemmän kuin jos olisivat antaneet (heille) muutaman euron maksavan lehden tulla !

    Äänestä

Siellä on turha porvarin hyppiä.

Äänestä
  • eihän sieltä saa kuin maksalaatikkoa ja muukin ruokavalikoima on kuin neuvostoliitosta konsanaan, käy vaan ihan rauhassa siwassa. Minä kierrän sen kaukaa :D

    Äänestä

Awis you a veri krismes... awis you a veri krismes.. anda häppyy nyw jier!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiitoskiitos kirjoitti:

Kiitos tuesta kunnon puolueelle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu