IHME ETTEI ENEMPÄÄ NISKAVAIVAISIA

Sen verran kovia omaan napaan tuijottajia ovat - niin kuin muutkin hurrien (pohjanmaalla puhutaan ruotsia) ja homojen (aikuiset ihmiset nujuavat keskenään trikoissa) asuttaman vesijättömaan asukkaat muutenkin.
3332
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

me ei asuta pohjanmaalla me asutaan etelä-pohjanmaalla ja
täällä o kaikki hyvin.

se o kuule kova nöyryys joka pitää niskakivut pois ,

tuu kattoho jos uskallat !

Äänestä
  • Torstai on alkanut

    Äänestä

  • Uusi päivä kirjoitti:

    Torstai on alkanut

    Piisaa aina valtuustoa myöten. Miten meitä niiltä varjellaan. Rukoilkaamme Allahia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


OLE LAPUALLA kirjoitti:

Sen verran kovia omaan napaan tuijottajia ovat - niin kuin muutkin hurrien (pohjanmaalla puhutaan ruotsia) ja homojen (aikuiset ihmiset nujuavat keskenään trikoissa) asuttaman vesijättömaan asukkaat muutenkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu