Hajotkaa vaan te Urasiniboleihinne. Itse kerkesin tilata Hicaa kunnon satsin ennen, kuin meni myyntikieltoon! Muscklea on tullut Hicalla tasaisesti 4-5kg joka vuosi.
Ärsyttääkö, kun ette ehtineet tilata?
Ärsyttääkö, kun ette ehtineet tilata?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Mut kerro myyntikiellosta lisää. Netistä ei löydy mistään tietoa. Vai onko sulla jotain linkkiä?
Hican kotisivuilta ja ufssältä löytyy lisäinfoa.
Mutta muistakaa 5 kg vuodessaa hahahaahah
Hican omat sivut ei toimi ja missä ufs:llä muka tietoa??
Ei tuote varsinaisesti myyntikiellossa ole vaan myyntiLUPA puuttuu. Tämä siksi koska EU (suomessa Evira valvoo) tulkitsi tuotteen sittemmin uuselintarvikkeeksi jonka lupamenettly on tietysti juuri niin mutkatonta, sujuvaa ja nopeaa kuin EU:ssa kaikki paperinpyörittelyt.
Sen takia, kun se toimii yhtä hyvin kuin horkat, mutta on silti laillista ja terveellistä.
Hica on ehkä paras lisäravinne mitä olen koskaan käyttänyt.
Milloin Hicaa taas alkaa saamaan?
saada sut nopeesti ostaan sitä lisää.... Siitä mitään suurta apua ole. Olen vetänyt sitä joskus suht isolla annoksella ja suht pitkään. Ehkä hiukan paikat vaan ei kipeytynyt niin paljoa.
Lihassärkypienentyy, palautuminen nopeutuu ja lihasmassa kasvaa!
Kun lihassärky vähenee -> palautuminen nopeutuu -> lihasmassa kasvaa nopeammin
ELI
Kun treenaat kovaa -> lihakset tulee kipeämmiksi -> lihasmassa kasvaa hitaammin
ELI
Kun treenaat niin, että lihakset ei tule kuin vähän kipeiksi -> lihasmassa kasvaa nopeammin
ELI
Kun et treenaa ollenkaan -> lihakset ei ole kipeät -> lihasmassa kasvaa humisten
Lihasmassan kasvulla ja lihasten kipeytymisellä on ihan oikeasti yhteys.
Eli et tiedä ainakaan edes bodauksen alkeista mitään..säälittävää..todella säälittävää.
Saan mäkin jalat helvetin kipeiksi jos kyykkään kerran kahdessa viikossa ja silti sarjapainot vaan laskee. Esim. taas 2-jakosella treenattaessa lihaskipu on minimaalista ja sarjapainot nousee ainkin pitkällä tähtäimellä jopa kokeneella treenaajalla.
Nyt menet "bodari"sinne peilin eteen ja katsot itseäsi kriittisesti ja huomaat kuinka surkessa kunnossa olet.
tämä aine kyllä URASIBOLIA voittaa
nandrolonia tai primotestonia!!!