Lisää liksaa pankkiväelle

Asiakkaathan niiden työt jo tekee ja vielä maksaakin siitä.
358
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

joka on paitsi aiheuttanut laman, myös kärsinyt suurimmat tappiot - vaatii suurimpia korotuksia (Homo-Rätyä ei lasketa koska se hana-mies-idiootti).

Niin Suomalaista logiikkaa kuin olla ja voi...

Äänestä

koska pankit syp-kop-nordea ym. syndikaatit maksaa pankkituen takaisin Suomen kansalle?

Äänestä

Tuli tuossa mieleen, että eipä ole tarvinnut pankissa käydä ainakaan 5 vuoteen. Kaikki asiat ovat hoituneet kätevästi verkkopankissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Höhö kirjoitti:

Asiakkaathan niiden työt jo tekee ja vielä maksaakin siitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu