Abdirahim Hussein raiskauksista

40% työttömiä? Omakäsitykseni kylläkin jtn,90%

http://www.youtube.com/watch?v=epyMUKF6oPs&feature=related
1102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kaksi vuotta sitten reppumatkaillessani Thaimaassa tutustuin länsimaalaiseen mieheen, joka oli vaalentanut anuksensa. Hän halusi näyttää paremmalta seksin aikana ja oli päättänyt iloisesti yllättää poikaystävänsä. Aasiassa ja Afrikassa ihon eri alueiden vaalennusaineet ovat suosittuja, koska aasialaiset ja afrikkalaiset haluavat vaalentua, samalla lailla kuin me haluamme ruskettua. Anus ei ole ainoa paikka, jota valkaistaan. Myös vagina ja nännit pääsevät usein käsittelyn kohteeksi. Ystäväni oli teetättänyt hoitonsa kauneushoitolassa, mutta valkaisuaineita löytyy Thaimaassa tavaratalojen hyllyistä muiden kosmetiikkatuotteiden seasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MAMUT ULOS RY kirjoitti:

40% työttömiä? Omakäsitykseni kylläkin jtn,90%

http://www.youtube.com/watch?v=epyMUKF6oPs&feature=related

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu