mistäköhän mahtaapi johtua, että vertaan rasisteja terroristeihin ja muihin samanlaisiin paskoihin!! täytyy kyllä sanoo, että noi rasistit pelottaa meitä eikö näin saahan noita tuollaisia pelätä ties mitä liikkuu niilläkin päässä :/
Rasistit yhtä kuin terroristit
joku vaan
6289
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
muiden vammojesi lisäksi.
Noin hyvin osasit kertoa mikä vamma niin osaat vammattomana asiantuntijana kertoa syynkin siihen. Siis vammaan.Mitä ne muut vammat on?
En ole huomannut antirasistisenkaan "lääkärikunnan" ainakaan tällä palstalla ko. "turhakkeita" harrastavan. Nimenomaan juuri "lääketieteen" piiristä on etsitty perusteita kaiken muun murtuessa omaan typeryyteensä!
Niih, mitä sitä perustelemaan, se onkin jo vähän monimutkaista ja vaikeaa. "Sen kun läiskii vaan sanoilla" niin hyvin menee mutta menköön.
"mistäköhän mahtaapi johtua, että vertaan rasisteja terroristeihin ja muihin samanlaisiin paskoihin!!"
Kannattaisi varmaan kääntyä enneminkin lääkärin puoleen, eikä kysellä tuollaisia tällä palstalla.
Mitäs ne lääkärit vois tohon vertaamispulmaan apua antaa. Ai tietty, jos ovat puolelesta tai vastaan. Vaan tulisko ne hoitamaan pelottavan tekijän pois niin ei pelottas.Siis kongreettista toimintaa. Sanoilla hakkaamisesta ei apua tule, henkinen helvetti jatkus vaan.