Suomi24 näköjään kilpailee Suomen huonoimmin toimivan sivuston ja keskustelufoorumin tittelistä ja ihan vakavissaan, nämä sivut menee AINA vaan huonommaksi jokaisen uudistuksen yhteydessä!
Eli siis titteli myönnettäköön Suomi24:lle, nimikin voitaisiin vaihtaa samalla kun palstasoftat vaihdettiin. Miten olisi esim. Paska24 uudeksi sivuston nimeksi?
Eli siis titteli myönnettäköön Suomi24:lle, nimikin voitaisiin vaihtaa samalla kun palstasoftat vaihdettiin. Miten olisi esim. Paska24 uudeksi sivuston nimeksi?
Vastaukset 5
Vanhimmat
uusi näyttää ensin oudolta.....Kyllä nämä ainakin PALJON jouhevammin toimivat kuin jokin aika sitten.
Ei nämä todellakaan ole mitkään jouhevat. Hitaat ja elvetin sekavat sivut on nyt. Käyppä huvikses kurkkaamassa tuolla Uusi keskustelu-palstalla jossa nää uudistetut palstat on saaneet enimmäkseen vaan haukkuja!
tietenkin vain omasta puolestani; H:tin nopeasti aukeavat ja selaantuvat. Älä viitsi....vai tapellaanko?
Katoin heti kun nää avattiin et missä on ne itse kirjoitukset..
Nehän katoaa tänne vilkkuvien mainosten ja kaiken muus sälän sekaan.
ETSI toimintokin on perseestä. Tulokset ilmestyy ruudun alle kaiken muun mainosten alle!!
EI näin...
Suoli24 olis oma ehdotukseni. Onneks ei tarvii täältä enää paljoa mitään etsiä, kun kaikki tärkeämpi löytyy keskustelupalstoilta, joissa osataan tehdä sekä toimiva sivusto, että pitää käyttäjät kurissa.