Tarinan mainitsema jakomielitautia eli skitsofreniaa tai, kuten nykyään sanotaan "KAKSISUUNTAISTA MIELIALAHÄIRIÖTÄ", sairastanut murhamies laskettiin vähäksi aikaa vapaaksi, ja HOBLAA! - tuloksena oli kahden ihmisen aivot paistinpannussa, aidon voin kera paistettuina! Nami!
http://tinyurl.com/msqtjv
http://tinyurl.com/msqtjv
Vastaukset 5
Vanhimmat
Mitäs pahaa tuossa on? Yksittäistapaus. Kaveri kärsii vain pahoista traumoista, joita valkoinen heteromies on hänelle aiheuttanut. Voissa paisteut aivot voivat olla kaikenlisäksi hyvikin herkullista syötävää. Joskin esim. Itä-Afrikkalaisen pystyapinan aivoissa ei liene kovinkaan paljon syötävää. Tai niistä ei takuulla ainakaan viisastu.
ne ovat hyvinkin maukkaita, etenkin sellaisten naarasyksilöiden aivot, jotka ääntelevät pikkulapsia nähdessään "Huoooora, huoooora".
Uudessa Guineassa jotkut sairastavat vieläkin Kurua, joka on samantyyppinen tautui kuin se, minkä voi saada hullusta lehmästä. Yak!
hullunlehmän tauti, joka pystyapinapopulaatioiden huutavia naaraita riivaa! Täytyypä ottaa prionit talteen niiden aivoista ja käyttää ne biologisessa asevarustelussa, jossa luodaan sipuli-splatter-zombeja jihadisteille!
että olet härski ja vielä kulinaristi! Rapsut saat. Ja uudelleenohjelmointia Pitkäniemessä.