pääsiköhän wtc:stä hypänneet

jimiltä tulee dokumentti ihmisistä jotka olivat torneissa kun jysähti. kun kristinuskossa ei saa tehdä itsaria, niin helvetissä on paljon wtc:stä tulipaloa pakoon hypänneitä.
159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Raamatun jumalakin joutaa sinne, mokoma koin nussima halli-homo

Äänestä

Kommentoi aloitusta


taivaaseen? kirjoitti:

jimiltä tulee dokumentti ihmisistä jotka olivat torneissa kun jysähti. kun kristinuskossa ei saa tehdä itsaria, niin helvetissä on paljon wtc:stä tulipaloa pakoon hypänneitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu