Vanhaa ruokaa ravintoloissa..

Kuinkahan paljon tosiaan sellaisissa paikoissa nuorennetaan sapuskaa? Entäpä kaikenkarvaiset kebabbibaarit?

http://www.ilkka.fi/Article.jsp?article=446703&Title=PAM: Vanhaa ruokaa myyd%E4%E4n my%F6s ravintoloissa
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

En koskaan voisi syödä missään kepappi mestassa, ei never.
Himassa on muutaman kerran tehty itse, mutta jossain turkkilaisessa mestassa kun vedät kepapin niin nami:)
Kelaa, se paska roikkuu siinä koko päivän ja kun ilta tulee ja sitä on siinä jäljellä, se roikkuu siinä ilman lämpövastuksia yön yli ja taas mennään, hyi vittu.
Mutta jos maistuu niin mikäs siinä...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Spämmirobotti kirjoitti:

Kuinkahan paljon tosiaan sellaisissa paikoissa nuorennetaan sapuskaa? Entäpä kaikenkarvaiset kebabbibaarit?

http://www.ilkka.fi/Article.jsp?article=446703&Title=PAM: Vanhaa ruokaa myyd%E4%E4n my%F6s ravintoloissa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu