TYHMÄT!!!!!!!!!
HILJAA!!
veera16
11299
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
-------------------------------
tuntuu tyhmän tuntemaan tyhmä. niin kannattee sit sun ollakkin hiljaa!!!
..jokaisesta pienestäkin asiasta toi nuorimies (21v) sai aikaan kauhean huudon. Huutaminen kesti pidempään kuin esim. olisi vaaan ottanut mennessään puhtaat paitansa kainaloon ja laittanut ne huoneensa kaappiin. Toissapäivänä älysin kysyä, että onko sillä joku huonosti, kun se vaan huutaa mulle koko ajan ja lisäsin siihen "vai olenko minä vaan niin TYHMÄ". Sitä alkoi väkisin naurattaa, vaikka se oli olevinaan niin ramboa ja nyt meillä on ollut taas rauhallisempaa : )
Tässä sinulle linkki , josta näkyy muodikkaat sairaala-asusteet:
Velipuolikuu - Muotinäytös
http://www.youtube.com/watch?v=gPDHHJHKNac
Mut eiks ole hyvä, et sanoo mitä ajattelee :D
http://www.youtube.com/watch?v=opLu3laT-8c
..sanominen ihan hyvä, mutta jos ooon ihan vierellä, niin ei tartteisi huutaa : )
Ihana biisi, miten en ollut aiemmin kuullutkaan, lavashow oli mielestäni alkuperäistä parempi : )
Mut sun poikas on oinas niin kun mäkin. Me oinaat ollaan niin spontaaneja, ei mietitä mitä sanotaan huudetaan vain. Sit kun on huudettu, niin ehkä saatetaan pikkasen miettiä, et miks mä menin taas huutamaan :D Mä pystyn kuitenkin helposti livessä pyytämään anteeks mun rakkaimmiltani :)
Mut joo meen jatkaa :)
..eikä se onneksi manaile tai nimittele. Huutaa vaan kovalla ihan tavallisia asioita, niinkuin nyt sellaista miksei syö hiilihydraatteja, kun käy bodaamassa : ) Eihän siitä jää muuta anteeksipyydettävää, kun kova ääni : )
Huomasin tuolla, että yrität olla tupakoimatta : ) Käy täällä meille ärhentelemässä, jos tekee mieli tupakkaa : ) Ärhennellään takaisin jos hotsittaa : )
Kaikkea hyvää sinulle : )
ei voi kuin ihmetellä.
..huudella..ruuccu-kuppi kutsuu.. ööliä..
Ole hiljaa :) Olen taas kulmilla, senkin lötkö!
Nyt riitti