Ei Kelaan tarvita Dementikkoja pellejä!

Vanhaselle ei kuulu antaa kelan johtajan virkaa, suojatyöksi!
477
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Vilunkilla ja lööpeillä ei saa saada SUOJATYÖPAIKKAA!

Koti istuun kuin muutkin työttömät!

Äänestä
  • Täällä on osaaviakin siihen virkaan!

    Äänestä

sairaseläke, kansaneläkkeen suuruisena, kun sillä on pää pipi ja herrana se saa tietenki heti hyväksyvän päätöksen. Onpahan pois sotkemasta rehellisten, vielä muistavien asioita.

Äänestä

Dementikkoja!

Ps,, Olisko toi asento : Kaappi kaatuu avain reijässä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suojatyöpaikat hiiteen kirjoitti:

Vanhaselle ei kuulu antaa kelan johtajan virkaa, suojatyöksi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu