MEITÄ EI PYSÄYTÄ ENÄÄN MIKÄÄN SANOI Jyrki

Vaalien jälkeen Jyrki Katainen YLE:n vaalivalvojaisissa !

Ne tappaa kaikki ensin puolustuskyvyttömät, heikoimmat ja sitten seuraavat kunnes jää jäljelle vahvin.
Aina löytyy joku vahvempi ja sinäkin vanhenet !
4123
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Perustuslain yli kävelleet päätyvät valtionoikeuteen vastaamaan rikoksistaan kansaamme ja maatamme kohtaan. Kaikki korruptiot ym kytkökset ensin päivänvaloon ja sitten kaivetaan syvemmältä ne isot rikokset, kuten Suomen itsenäisyyden myyminen tuhokapitalismille eu:n kautta, miljoonan suomalaisen köyhyyteen pakottaminen ym ym

Äänestä

Kommentoi aloitusta


J.Katainen kirjoitti:

Vaalien jälkeen Jyrki Katainen YLE:n vaalivalvojaisissa !

Ne tappaa kaikki ensin puolustuskyvyttömät, heikoimmat ja sitten seuraavat kunnes jää jäljelle vahvin.
Aina löytyy joku vahvempi ja sinäkin vanhenet !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu