Löytyykö kuvista höylättyä puuta?

7140
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Saunassa, katoisssa jne. jne..... Kivitalokaan kokonaan kivestä ole.

Äänestä

höylättyä puutakin. Olisiko urheilijoitakin ryhdyttävä syyttämään. Monet mitallistit ovat kunnilta saaneet tontin ja talon. Matti kuitenkin maksoi talonsa itse.

Äänestä
  • antaa hiukan puuta,jos toinen järjestää tukia ja keikkoja mistä saadaan miljoonia.

    Äänestä

  • Sillä tavalla homma toimii kirjoitti:

    antaa hiukan puuta,jos toinen järjestää tukia ja keikkoja mistä saadaan miljoonia.

    Kimmo Kiljunenkin? Hänen takanaan oli rakennusliikkeitäkin. Olisiko niin, että Kiljunen auttoi kaavoituksissa? ;=))

    Äänestä

  • eri-mies kirjoitti:

    Kimmo Kiljunenkin? Hänen takanaan oli rakennusliikkeitäkin. Olisiko niin, että Kiljunen auttoi kaavoituksissa? ;=))

    ihmisen tuomioita...

    http://asuka.fi/u/jpaalija/tmp/nikki/

    Äänestä

Laukaan mökki, onko siellä sauna ja mistä se on rakennettu ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Näkyykö puuta kirjoitti:

Vai onko talo tehty kivestä.

http://www.mtv3.fi/viihde/uutiset/muut.shtml/965098?vanhanen_matti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu