Surkee oli tää sunnuntain laulava lihapulla sopertelevine äänine "lapsille". Eiks Suomesta nyt parempaa aineistoa ole ? Jopa se pohjanmaalainen kundi heitti vitsiksi.Miesstrippari oli hyvä.
Kuka se laulava lihapulla oli ?
3
658
Vastaukset
- ?
Mikäli sitä alkujaan Filippiineiltä (muistaakseni) olevaa naista tarkoitit, niin ainaki omaan korvaan laulu kuulosti aikastalailla puhtaalta ja hyvältä loppua kohden mentäessä (alussa olisi saanut olla enemmän voimaa mukana äänessä). Lähinnä englannin ääntäminen loppujen lopuksi häiritsi.
Se Pohjois-Pohjanmaalainen oli täysin surkea! Kaikenlaisia sitä tuonnekin hakee julkisuuden toivossa. Mutta se miesstrippari, nojaa, kyllä sitä nyt sentään katsoa kehtasi ;P- hauskaa riittää
Niin just. Se laulava lihapulla oli filippiiniläinen. Karaokeilloissa tapaa ihan samanlaisia lauleskelijoita.
Mutta kun ne olis laittaneet tuulikoneen sinne taakse, lihapullan nuttu olis saanu tuulta purjeisiin.Kyllä se pohjanmaalainenkin karju osasi olla humoristinen. Ainahan nää on ollut pellekisat Suomen kokoisessa maassa.
- mamukiintiöstä
Vielä paljon parempi ääni oli niillä monella muulla , jotka kuitenkin diskattiin. Se diskaaminen herättää enemmänkin ihmetystä, millä perusteella ihan hyväkin tippuu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 961589
- 741394
- 501317
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s1041208- 531196
SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p9955- 36817
- 60761
- 49754
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?41725