näkyykö ITÄKEKUKSESSA suomen TULEVAISUUS ????

ei puutu enään katukuvasta kuin moskeija ja sharian laki !!!!
4139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kansa on niin äänestyspaikoilla päättänyt.

Olisiko jo muutoksen aika?

Äänestä

No mitäs pahaa siinä on jo Islaminuskoiset saisivat Suomeen moskeijan muualtakin kun jostain kämäsen liikehuoneen. Puollan ehdottomasti moskeijan rakennuttamista Itäkeskukseen! Onhan siinä kirkkokin! Se miksi siellä näkyy paljon muslimeja, selittyy sillä että asuntoja jaetaan idästä maahanmuuttajille ja siitä että nämä muut Itäkeskuksen liepeillä viipyvät suomalaiset ovat niin huonossa kunnossa että käännämme katseemme vältellen pois. Enemmän minua henkilökohtaisesti harmittaa Itäkeskuksen spurgut, narkkarit ja muu epämääräinen porukka kun muslimit.
Eikä kaikki muslimit tietääkseni harjoita sharian lakeja.

Äänestä

Kahvilat ja kaupatkin ovat omalle porukalle,varmaankin kasvisrasvapohjaisia tuotteita.Eikö sinne olla vääntämässä ortodoksikirkkoa eikä mitään moskeijaa.Näillä allahin miehillähän on jo rukoushuoneensa Puhoksen vanhanpuolen päässä..Niin se Itis vaan muokkaantuu ajan kanssa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HERÄTKÄÄ!!!!!!! kirjoitti:

ei puutu enään katukuvasta kuin moskeija ja sharian laki !!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu