Hampaani on aivan mustat ja syöpyneet

Missä kannattaisi käydä valkaisemassa, voiko netistä ostaa valkaisuaineita?
2410
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...mustat hampaat kesällä kiusallisen kuumat?

Äänestä

Itse käytän Aloe vera hammastahnaa,joka on todella erinomainen,sekä valkaisee hampaita luonnollisesti.Tahna on muutenkin suunhygienialle välttämätön,koska se pitää suun ja hampaat kunnossa,kunhan vain muistat käyttää sitä.En siis suosittele hampaille keinotekoisia valkaisuja!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ihmettelee... kirjoitti:

Missä kannattaisi käydä valkaisemassa, voiko netistä ostaa valkaisuaineita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu