TAPASIN EX-RAKASTETTUNI 10V.JÄLKEEN JA SE TUNTUI SAMALTA IHANALTA RAKKAUSELTA,KUIN EROASIMME SILLOIN ENNEN SYYSTÄ JA TOISESTA. KAHDEN VUODEN JÄLKEEN PYSTYIMME OIKEESTI YHESSÄ TAAS ELÄMÄÄN TON MOMEN VUODEN JÄLKEEN, RAKASTUIN JA HALUSIN JA NIIN HÄNKIN.
RAKASTELIMME KAIKET VAPAA AIKAMME,JOLLOIN TÄÄ MIES SANOI,ETTEI JAKSA ENEE TÄLLÄISÄT HIMO RAKASTELUA!
EN TAJUNNUT SILLOIN,ETTÄ HÄLLÄ VANHA SUOLA JANOTTI JA HALUS KÄYVÄ VÄLILLÄ ENTISENSÄ LUONNA,VAIKKA KUIN MINUT ANELI JA HALUS LUOKSEEN. JOPA MUUTIN JA 150KM MATKASTA HÄNEN LUO. SAIN TÖITÄ JA TULIN JOPA RASKAAKSI,VAIKKEN OIKEESTI VOINA TULLA. NIINHÄN LÄÄKÄRI TEKI JO DIAKNOOSIN 15V SITTEN.(HÄN JÄI PETTÄMISESTÄ KII,KUN TULIN RASKAAKS)
RAKASTIN SILTI JA ANNOIN ANTEEKS. JATKETTU ON 4V. POIKAMME ON 3,4KK. IHANA LAPSI,MUT MIEHENI ON TÄYS PETTURI JA TÄYS ALKOHOLISITIJA MIELENTERVEYSKUNTOUTUJA. HALUU MUT POIS MEIJÄN KODISTA,MUT TUSKINPA ONNISTAA,KUN HÄÄ ON PIKKASEN HEIKOILLA MUN SUHTEEN. MINÄ TÖISSÄ JA HÄN SAIKULLA ,KUN MIELI JÄRKKYY JA VIINA MAISTUU!!!!!!!!! IHMINEN EI OSAA RAHA-ASIOITAAN HOITAA,
SAATIKA MUIDEN! MUN VAAN PITÄS KESTEE!!!!!!!!!!!!!!TUSKINTARVIIS???????????MUT EN OO LUOVUTTAJA!! MUT EI TIETTY PITÄS RUIKUTTOOKAN!! KAKKA OLO!
NÄINKIN VOI KÄYDÄ
henriikkamasi
3
697
Vastaukset
- sakbgfaskbfsbf
/CAPSLOCK off.
- MehiläinenM
Kyse ei ole sun ja sun suhteesta mieheesi.
Tärkeintä on nyt lapset, pilaat täyttä päätänsä heidän eläämänsä.- samatekijä
yksikössä se lapsi näköjään :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta
Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas2691637Oletko pitkävihainen ja onko sinulla " huono muisti muisti "?
Mitä asioita et unohda tai anna anteeksi ? Mitä asioita voit " unohtaa" tai unohtaa? Vastaa koskien kaivattuasi tai yle371512- 961316
- 181300
Ikävöin sua
Sä vaan pyörit mun mielessä, en saa sua unohdettua. Tilanteesta tekee vaikean sen kun molemmat ollaan varattuja ja tilan61217Neljä kuukautta vankeutta, kenelle?
Kuka tuomittiin ehdottomaan neljän kuukauden vankeustuomioon ja korvauksiin?101037Minä täällä vaan
Ukko jota oot joutunu joskus sietämään työnpuolesta. Toivottelen kauniita unia💛86950Jos haluat jatkaa tutustumista
Pyydä mut suoraan kunnon treffeille. En lähde mihinkään epämääräiseen viestittelyyn enää.66925T, miten mun pitäis toimia
Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest43901- 32890