Isänmaallinen keskustelu

Eikö missään enää ole isänmaallista/nationalistista foorumia suomenkielellä...?
5106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tuossa taitaa olla yksi ainakin isänmaallinen foorumi, mutta keskustelun taso on osittain täyttä ripulia:
http://valkoleijonakunta.juttelu.com/index.php

Eikä jäseniä voi ainakaan aktiivisuudesta syyttää...

Äänestä

Jos pystyt, tumpelo!

Äänestä

Mikäs komukyylä se siellä urkkii???

Äänestä

Tämä SUOMI24 - ISÄNMAALLISUUS-PALSTA

on isänmaallinen\nationalistinen keskustelufoorumi.
kirjoita tänne asiaa, pistä pystyyn aktiivinen, kantaaottava sekä ajatuksia herättävä keskustelu.

Äänestä
  • suolipanofantasioitaan ja poistavat muut jutut!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Isänmaan henkeen kirjoitti:

Eikö missään enää ole isänmaallista/nationalistista foorumia suomenkielellä...?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu