kumman ostaisin/ostaisit?

Ford Mondeo Wagon TDCi 2.0 115hv Ghia varustelulla (keskikulutus 5.2L/100km)vai

Ford Mondeo Wagon TDCi 2.0 140hv Trend Design varustelulla (keskikulutus 5.9L/100km)?

Hinta on sama.
1161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

...vain varustetaso riittää niin Tred Design. 140hv on mukavampi ajaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Miiiikaaa kirjoitti:

Ford Mondeo Wagon TDCi 2.0 115hv Ghia varustelulla (keskikulutus 5.2L/100km)vai

Ford Mondeo Wagon TDCi 2.0 140hv Trend Design varustelulla (keskikulutus 5.9L/100km)?

Hinta on sama.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu