laitetaanko puheet uusiksi, mitä? anna tulla...... anna tulla..... ->>>>
hei 20v????
gasp-89
5119
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Mua on aina ihmetyttänyt että mitä vittua täällä pitää selittää puumerkin suojissa kaikkea paskaa. Pakkiksenkin Mikelle vittuillaan vähän väliä mutta päin kasvoja ei sitten sanota mitään.
Ihan voi kertoa sillä omalla nimellä asiat.
Nää saatanan nettikeskustelut on muutenkin ihan perseestä.. jumit mulisee täällä koneen takaa kun ei tarvi välittää mitä sanoo, koska ei ota kuitenkaan niistä vastuuta. Tommonen paskanjauhaminen siitä milloin pitää aloittaa harrastus, niin tämä "20v urpo" voi pitää turpansa kiinni kun ei ole elämää edes nähnyt vielä paljonkaan.
Mikä vitun wannabe kehonrakentaja luulet olevas?
No täällä sulla ei ole hätää. Ihme pälli saatana..
Niin ja laitetaan näitä 20v-nopea-aineenvaihdunta säikeitä pystyyn eikä kritiikkiä kestetä mitä provoon tulee...
miten niin ei kestetä: ja mitään provoa ei ole laitettu. 20v pojilla ON nopea aineenvaihdunta ja se on HAITTATEKIJÄ! piste. fakta.
itse voi myös miettiä mitä tulee sanomaan tai sitten sanoo edes omalla nimellä. antaa vähän
miehisemmän kuvankin. neiti saa toki olla, ei siinä mitään..
En ymmärrä mitä aineenvaihdunta haittaa jos syö yli kulutuksen. Minun kohdallani ei ole kyse haittatekijästä. Palautuminen on ainakin ollut nopeaa ja se kai on ollut se kehityksen salaisuus...Paino noussut ja löysä pysynyt kurissa eli ei hirveillä kaloreilla ole kuitenkaan kuinkaan muuttunut hirvittäväksi läskiksi. No kai se on geenejä syytettävä. Minua ei kiinnosta jos joku virtuaalimaailmassa neidittelee, ei mene herneet nenään siitä.
Toivotan kuitenkin hyvää alkavaa talvea ja kovia treenejä ja tuloksia! Toivottavasti edes vähentyisivät nämä ikärasismijutut tällä palstalla.
Samaa mieltä. Jätetään paskapuheet ja vittuilut ( myös omalta osalta ) ja ei muuta kun kovia treenejä!