mahaan koski ja kädet alko täristä

mistä johtuu kun eilen illalla olin rupeemassa nukkumaan, kun mahaan alkoi hieman koskea ja aloin hieman täristä? siis onko tuo tärinä normaalia mahakivun yhteydessä? otin puolikkaan buranan ni helpotti heti..
184
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

makuisen appelsiinin, johon on ilmeisesti ruiskutettu elohopeaa. Se tärinäkin on vaan puistatusta, joka siis esiintyy kuumeen kohoamisvaiheessa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


?? kirjoitti:

mistä johtuu kun eilen illalla olin rupeemassa nukkumaan, kun mahaan alkoi hieman koskea ja aloin hieman täristä? siis onko tuo tärinä normaalia mahakivun yhteydessä? otin puolikkaan buranan ni helpotti heti..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu