elikkä tuli telkusta joskus BB:een alkamisen jälkee mut yli 2 viikkoo sitte. Leffassa nainen (jolla on jonkun sukulaisen tai kaverin häät tulossa) löytää lehdestä ilmoituksen jossa voi "ostaa" itselleen seuralaisen. he menevät yhdessä häihin ja leffab lopussa ko. mies ja nainen alkavat seurustella tosissaan tai jtn sinne päin:) ois kiva jos joku tietäis mikä leffa on kyseessä jos joku haluaa tietää leffasta lisää voin yrittää vastata kysymyksiin :)
mikä leffa, ei ite millää muista:/
T-i-i-keri
2
699
Vastaukset
- Fetish
tuli ainakin kuvausta vastaava leffa 28.8 Hääheila. Pääosassa Debra Messing (mm. Will & Grace - sarjasta tuttu näyttelijä)
- -:)-
se oli juuri tuo!!! :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614368KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1493155Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo472468Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?492394- 982035
- 241883
- 301616
- 231612
- 1541451
- 341243