onko täällä

Onko täällä enään mitään seriffin tointa? täällä saa näjemmä mellastaa mielinmäärin, kukaan ei enään saa mitään asiallista vastausta tms.Toivottavasti manostajakin huomaavat, ja katoavat. JA koko porttaali suljettais.
11236
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Rukoile Volvomiestä takaisin!

Äänestä

varmasti itseäsi ,olet niitä pahempia mellastajia, eika kulttuuri sivuja voi sulkea.

Äänestä

tasan Ikjhgf :n kanssa. Tämä saitti on nytten tässäkunnossa ihan p........ä, kaikki löysäpäät sotkeutuvat joka asijaan.
Luulisi tuon inkinkin jo vetäytyvän tämmöseltä jossa ei enää käy ketään. Ja jotka käyvätkin vahinkossa ei ne mustetta tarvitse mihinkään.
Ja Tojonkin myynti menee alaspäin kuin poninhäntä, vaikka tuossa oikeella yläviistossa vielä yrittävät tyrkyttää. Vaan eivät kyllä kauvan kun käsketään nekin pois häsläämästä meitän sivuilta.

Otetaan Ikjhgf sinä ja minä tuo vt. konstan homma, ja pannaan asijat järjestykseen. Kun ollaan asijallisija me. Kaikki skinheatit ja vaunuttomat ja asuntolinja-autottomat vaan poseen. Ja jos tavotetaan iteteosta niin eikun jalanveivillä takaraivoon. Siitäpähän oppivat kun karavaanikansalle länkyttävät. Saat sinä olla vanhempi seriffi, kun sinä olet vanhempi, niin minä olen sitten nuorempi. Hankitaan sulle se tähtikin.

Äänestä
  • kuten nämäkin postaukset jälleen osoittavat, joutavanpäivästä porukkaa pyörii palstoilla häiriköimässä.

    Äänestä

  • oiuytr kirjoitti:

    kuten nämäkin postaukset jälleen osoittavat, joutavanpäivästä porukkaa pyörii palstoilla häiriköimässä.

    Miksi ihmeessä sinä itseäsi täällä sitten kuisaat? Mene pois! Heti, hus hus...
    Meillä ei tule yhtään sinua ikävä - ei sitten tippaakaan!

    Äänestä

Yrittäisit nyt ensin edes kysyä jotain asiallista.

Koita nyt ymmärtää tämä:
Täällä saa kysyä(kin) ihan mitä vain, mutta kenenkään ei ole pakko vastata.
Vastata kuitenkin saa jokainen, joka haluaa.
Jos vastaukset eivät sinua miellytä, niin se on yksin sinun ongelmasi!
Sinä nyt vaan et voi vaatia keneltäkään mitään erikoispalvelua.

Jos kysymyksesi on asiallinen ja joku haluaa siihen vastata, niin hyvä sulle!
Jos samaan kysymyseen tulee lisäksi kymmen hauskaa tai vähemmän hauskaa kommenttia, niin olet silti saanut haluamasi - eikö?
Jos kysymykseesi ei tule varsinaista vastausta, vaan pelkästään niitä hauskoja kommentteja, niin sinä nyt sitten jäät vaille toivomaasi vastausta ilhan samalla tavalla kuin jos niitä hauskoja(kaan) kommentteja ei tulisi.

Jos tämä ei sinulle kelpaa, niin voi voi.

Sinua ei kuitenkaan kukaan pakota täällä roikumaan. Älä kiusaa itseäsi asioilla, joita et ymmärrä. Mene pois - ihan omaksi parhaaksesi.

Äänestä
  • luuleeko nää imbesillit että niiden"vataukset" on vielä hauskojakin?
    onnkeks täällä ei tosiaankaan tarvi pakosta poikkeilla

    Äänestä

  • ruonansuu kirjoitti:

    luuleeko nää imbesillit että niiden"vataukset" on vielä hauskojakin?
    onnkeks täällä ei tosiaankaan tarvi pakosta poikkeilla

    Et kyllä tosiaankaan ole mikään ruonansuu.

    Nou "vataukset" onnkeks otva kutienki prapenpia kiun tou sunin kirojituskeili.
    Pakohan sinun on kuitenkin tänne kurkkia ja kirjoittaa tuolla äidinkielelläsi aina joku kommentti.

    Äänestä

mellastajien oma saitti,pistä sinä tinatähti rintaasi ja perusta oma palsta.Totiset karavaani toverit ry. siellä voitte rauhassa jaaritella paskantärkeinä,puutarha tonttujen sijoittelusta,talkootöistä, ja eri vaunujen ominaisuuksista.Kyllä sinne varmaan jokunen saattaa poiketa,lukemaan turhanpäiväisiä jaarituksia.Niin ja hyvä jos viet noi mainostajat mennessäs,niistä ei ole kun perkeleen harmia,kun hyppii sivulle vähänväliä.

Äänestä

Ihme hörhö,mies jolla ei ole vaunua häiritsee meitä "porttaalissa"( voi vittu mikä nimi) viihtyviä.Hommaa vaunu ja tuo se tänne purhoon kausipaikalle ja ala viettämään kanssamme elämää,jossa yhteenkuuluvuus ja samanhenkisyys ovat käden ulottuvilla.Täällä ei vittuilla siitä,jos alkoholinkäyttösi on kohtuutonta,eikä edes erittäin pienestä kullistasi tehdä mitään suurta numeroa.

Tule elämään ETUTELTAN opein ja nauti!

Äänestä
  • häiritse asiallista keskustelua.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lkjhgf kirjoitti:

Onko täällä enään mitään seriffin tointa? täällä saa näjemmä mellastaa mielinmäärin, kukaan ei enään saa mitään asiallista vastausta tms.Toivottavasti manostajakin huomaavat, ja katoavat. JA koko porttaali suljettais.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu