tästä on tullut?
Huomaa ettei ole sefua enää. Olen päättännyt ilmoittaa tästä lähtien, kaikki rasistiset kirjoitukset eteenpäin.
Huomaa ettei ole sefua enää. Olen päättännyt ilmoittaa tästä lähtien, kaikki rasistiset kirjoitukset eteenpäin.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Tää palsta on todellakin täynnä kaikenmaailman valittavia tukareita ja rasistipellejä itkemässä. Vitun masentava paikka. Sitä vaan kelaa, että toivottavasti tää ei kuvasta suomalaisia isommassa mittakaavoissa. Ei jengi voi olla niin urpoa kuin täällä. Tai jos on, niin asiat on helvetin huonosti.
Jos mustalainen puhuu heimonsa epäkohdista niin hänet uhataan tappaa.
Jos valkoinen puhuu heidän ongelmistaan on hän rasisti.
Onkohan tässä järjestelyssä joku vikana?
"Jos valkoinen puhuu heidän ongelmistaan on hän rasisti."
Jos valkoinen puhuu tummien ongelmista,hän on muiden asioihin sotkeutuva hölmö.
Paskaako mannen ongelmat valkolaisille kuuluu!!
Jos heidän ongelmat koskevat myös meitä niin kyllä se kuuluu. Se että minä tykkään paloitella ja raiskata nuoria naisia kotonani ei kuulu millekkään vitun poliisille. Mitä vittua muut hölmöt sotkeutuu toisten asioihin..
Lopettakaa jeesustelu.
Ei vain lopettakaa syövän leviäminen vielä kun se on mahdollista. Kun tauti huomataan niin se täytyy heti poistaa, Muuten käy köpelösti.
Mut minä olen fasisti ja tää oli mun viestiketjualoitus joskus aiemmin ja sä nyt sen veit. Minä kerron kaiken kaikille ja ilmoittelen itsestänikin kaiken eteenpäin.