Kyllä Räikkönen on surkee kuski samanlainen kuin oli Ruusperi säkä kuski.
vormulat
Jate
4153
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Tarkoitatko säkä-kuskilla sitä että jos hyvä tsägä käy, niin auto kestää maaliviivalle asti ja on palkintopaikka tiedossa? Siinämielessä Räikkönen on kyllä ollut huonon tuurin uhri.
Ajotaidot sen sijaan lienevät varsin ensiluokkaiset. Jättäähän Räikkönen Couldhardin varjoonsa samaan tapaan kuin Häkkinenkin teki aikoinaan. Jos Kimi häviäisi tallikaverilleen voitaisiin isomalla syyllä ihmetellä mikä on miehen vauhdissa vikana. Nyt vika näyttää olevan mersun tekniikassa tai siinä että italialainen tietotaito näyttää olevan tällä hetkellä ylivoimaista eikä sille voi loppumaailman automerkit mitään.
Kimi ja muut tupakanmainostajat ja heidän kannattajansa tulisi marssittaa saunan taakse ja päästää heistä ilmat pihalle.
Autourheilu on yksi ihmiskunnan suurimmista häpeätahroista, K. Räikkösen ja M. Häkkisen kaltaiset veropakolaiset ovat henkiseltä tasoltaan täysiä nollia.
Korkeemmalla tasolla ne on henkisesti kuin kyykkyvellihousu-John! Sunlaiset tahraa koko ihmiskunnan kun ei tajuu muusta kun jostain viherpiipertämisestä! Saunantaakse-John!
mitä veropakolaisuuteen tulee niin näissä tapauksissa se osoittaa ihan selvää järjen käyttöä